Hoşgeldiniz.

Beden Hırsızı - Anne Rice Beden Hırsızı kitap özeti - Beden Hırsızı kitap tanıtımı Hakkında “Büyüleyici bir macera. Modern edebiyatın en ünlü anti-kahramanı Lestat'ın gözüyle
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Beden Hırsızı - Anne Rice

  Sponsorlu Bağlantılar
  Beden Hırsızı - Anne Rice

  Beden Hırsızı kitap özeti - Beden Hırsızı kitap tanıtımı

  Hakkında

  “Büyüleyici bir macera. Modern edebiyatın en ünlü anti-kahramanı Lestat'ın gözüyle ve Anne Rice'ın kusursuz kalemiyle bütünleşen bir şaheser.”

  -THE SAN DIEGO UNION-TRIBUNE

  “Anne Rice hayranı olanlar ve olmayanlar bu kitabı soluksuz okuyacaklarından hiç şüphe duymasınlar.

  ”Library Journal

  “Anne Rice her zamanki gibi büyüleyici.”

  Seattle Times

  “Romanlarıma ilham kaynağı olan ve beni en çok etkileyen yazar Anne Rice'ın kitaplarına hayranım.”

  Stephanie Meyer

  Lestat yalnızdır ve geçmişten bu yana inandığı, güvendiği her şeyin yanlış olduğunu düşünmektedir. Artık bunu değiştirmek isteyen Lestat tehlikeli bir maceraya atılacak, şüphelerinden arınıp yalnızlığa ebediyen son verecektir…

  İnsanlar gibi olmayı bir gün iki geceliğine de olsa tatmak isteyen Lestat, Raglan James ile anlaşır. Raglan James, Talamasca birliğinin eski üyelerindendir. Bu birliğin gizli güçleri vardır ve Raglan'ı bu güçleri suistimal ettiği için kardeşlikten atmışlardır. Fakat olanlardan habersiz Lestat, sadece arzusunu gerçekleştirmek için düşüncesizce hareket etmeye başlamıştır bile. Vampir James'in, özel güçlerini ne amaçla kullanacağından haberi yoktur.

  Ruhlar ve bedenler değişmiştir ve artık geri adım atmak için vakit çok geçtir. Fani bedeninde, insanoğlunun sınırlı kabiliyetleriyle eli kolu bağlanan Lestat'ın bir an önce bu durumdan kurtulup, James'in şeytani amaçlarına engel olması gerekmektedir. Talbot'un da yardımıyla James'i alt etmeye kalkışan fani Lestat'ı, zorlu bir macera beklemektedir.
  Künyesi

  Anne Rice
  Martı Kitabevi
  » Roman
  » Edebiyat
  Fiyatı : 19,00 TL
  Ekim 2016, 595 sayfa, ISBN: 9786054335527


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.