Hoşgeldiniz.

PLC PROGRAMLAMA PLC kontrol manuel programcılar aracılığıyla bir bilgisayara (her zamanki gibi), ama aynı zamanda üzerinden () konsolları reprogrammed olabilir. Bu pratikte eğer yazılım programlama

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Plc Programlama

  Sponsorlu Bağlantılar
  PLC PROGRAMLAMA

  PLC kontrol manuel programcılar aracılığıyla bir bilgisayara (her zamanki gibi), ama aynı zamanda üzerinden () konsolları reprogrammed olabilir. Bu pratikte eğer yazılım programlama için gerekli olması her PLC denetleyici bir bilgisayar aracılığıyla programlanan anlamına gelir. Bugünün iletim bilgisayar fabrikasında yeniden programlama PLC kontrol kendisi için idealdir. Bu endüstri için büyük önem taşımaktadır. Bir kez sistemi düzeltilir, aynı zamanda PLC tekrar sağa programı okumak için önemlidir. Ayrıca bir PLC programı olup olmadığını zaman zaman kontrol etmek değişmemiştir iyidir. Bu fabrika odalarında tehlikeli durumları önlemek için yardımcı olur (bazı otomobil) düzenli olarak PLC denetleyicileri iyi programlar sadece yürütme sağlamak için programları kontrol iletişim ağları kurduk.

  PLC kontrol programlama için hemen hemen her program gibi çeşitli kullanışlı seçenekler sahip: sistem girişleri kapalı üzerinde ve anahtarlama zorla / ouputs (I / O lines), program gerçek zamanlı olarak bir diyagram belgeleyen takip. Bu belgelendiren anlamak için gerekli ve define başarısızlıklar ve arıza. Programcı, sözleri, girdi ve çıktı cihazlarının adları ekleyebilir ve işinize yarayabilir yorum zaman bulgu hataları veya sistem bakım. Yorum ekleme ve sözleri herhangi teknisyeninin kim sistemi geliştirdik hemen bir merdiven diyagramı anlamak için (ve sadece bir kişi). Eğer değiştirmeleri gerekecek yorum ve görüşler bile hassas parça numaraları teklif vereceğim. Bu kadar kötü parçalar nedeniyle gelen herhangi bir sorun onarım hızlandıracak. Eski yöntem ki bir sistem geliştirilmiş bir kişi, böylece program koruma vardı böyle olduğunu nasıl yapıldığını anlamak olabilir bu kişi den başka kimse. Doğru merdiven diyagramı belgelenmiş herhangi bir teknisyen iyice nasıl sistem fonksiyonlarının anlaşılması sağlar.


  ...


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.